Aktualności
Następny
Poprzedni
22-11-2021

LesMills – poznajcie zajęcia znane na całym świecie!

Zachęcamy Was do udziału w naszym piątkowym (26 listopada) wydarzeniu! Bezpłatne treningi BodyPump i Body Balance - tylko w AquaStar przy ul. Szczecińskiej.

 

Są to zajęcia, które działają na bazie międzynarodowego projektu LesMills. W AquaStar prowadzą je Blanka Lachowicz i Dorota Szczerbala. Kto jeszcze nie był, zachęcamy do spróbowania!

 

Zaczynamy 18.00. Na początek BodyPump. To zajęcia, zawierające ćwiczenia z użyciem sztang, podczas których formowane są wszystkie partie mięśniowe. Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń.

 

Korzyści wynikające z tego treningu to:

- wzmocnienie całego ciała

- spalanie dużej ilości kalorii

- poprawa krążenia

- pozbycie się nadmiernej ilości tłuszczu

 

O godz. 19.30 zapraszamy na BodyBalance. Zajęcia te to połączenie yogi, tai chi i pilatesu. Pracujemy na nich nad siłą, równowagą i gibkością, przy dźwiękach łagodnej muzyki. Ćwiczymy koncentrację, a trening zapewnia spokój i wyciszenie. Skupiając się na oddechu oraz za pomocą serii starannie dobranych kombinacji ruchowych, pracujemy nad siłą, równowagą i gibkością przy dźwiękach łagodnej muzyki. Kombinacja techniki oraz ćwiczeń ruchowych zapewnia pełnowymiarowy trening fizyczny, wzmacniając jednocześnie wewnętrzną równowagę i harmonię.

 

Korzyści wynikające z tego treningu to:

- wzmocnienie całego ciała

- poprawa stabilizacji

- rozluźnienie oraz relaksacja

- wyrzeźbienie mięśni brzucha

 

Zapraszamy! Nie trzeba posiadać karnetu czy biletu - wstęp wolny! Jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zapisywanie się telefonicznie (91 573 25 70) lub osobiście w recepcji AquaStar.

 

Dla wszystkich biorących udział w evencie przygotowaliśmy prezenty w postaci odżywek białkowych, fit-przekąsek i gadżetów.