Aktualności
Następny
Poprzedni
23-05-2020

Wracamy z fitnessem! Na początek niespodzianka!

Świat wraca do normalności! Luzowanie obostrzeń sprawia, że możemy wychodzić do Was z kolejnymi inicjatywami. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkie panie (a może i panów) na Maraton Fitness z okazji Dnia Matki. Spotkamy się w plenerze (na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Sportowej), a w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych – w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady 1. Dwugodzinne zajęcia poprowadzą nasze instruktorki: Klaudia Ostrowska i Wiktoria Kaszubowska.
Klaudia jest instruktorem fitness od 2013 roku. - Sport otacza mnie od najmłodszych lat - mówi. - Trenowałam taniec, bieganie, przez 7 lat byłam zawodniczką Pomorza Stargard. W czasie studiów moją pasją stał się również trening fitness i tę pasję rozwijam do dziś. Ukończyłam podstawowy kurs fitness, aqua aerobik, core and stability, zdrowy kręgosłup itp. Świetnie czuję się w sferze zajęć body and mind, ale również w klasycznych ćwiczeniach wzmacniających.
Wiktoria ze sportem związana jestem od 15 lat. - Swoją przygodę zaczęłam już w przedszkolu, kiedy to mama zapisałam mnie na taniec towarzyski – opowiada. - Okazało się, że taniec stał się moją pasją. Aktualnie jestem certyfikowanym instruktorem fitness Fitness Group Instructor oraz Aqua Instructor ProFi Fitness School. Najlepiej czuję się w zajęciach taneczno-choreograficznych, jednak uważam, że ćwiczenia wzmacniające są nieodłącznym elementem do osiągnięcia założonego celu.
Szczegółowy harmonogram wtorkowej imprezy znajduje się na plakacie. Z uwagi na wciąż obowiązujące ograniczenia w zakresie liczby osób, limit miejsc jest ograniczony. Rezerwacja będzie prowadzona od poniedziałku od godz. 7.00 pod nr tel. 734 458 913.