Aktualności
Następny
Poprzedni
03-09-2020

Aktywna jesień z OSiR-em

Okres jesienny wcale nie musi oznaczać stagnacji. Z OSiR-em poćwiczysz w wodzie, hali albo na świeżym powietrzu. Na zajęcia fitness zaprasza aż siedem naszych instruktorek.
Największym powodzeniem cieszy się niezmiennie aqua aerobik. Od września proponujemy 6 godzin tygodniowo. We wtorki zajęcia w SP 5 prowadzi Natalia Kaczorowska, w czwartki – Wiktoria Kaszubowska, a w sobotę poćwiczycie naprzemiennie z Magdaleną Kukułą lub Blanką Lachowicz. Na aqua aerobik obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 734 458 913 (telefon czynny w godzinach zajęć na basenie).
Alternatywą są zajęcia fitness w hali OSiR lub na stadionie przy ul. Ceglanej (bez konieczności wcześniejszych zapisów). Trzy razy w tygodniu zapraszamy na godz. 9.00. W poniedziałki „Wieczną młodość” prowadzi dla Was Klaudia Ostrowska, a na środowy „Fitness Morning” i piątkową „Wieczną młodość” zaprasza Magdalena Zimna, która z początkiem tego miesiąca dołączyła do naszej kadry instruktorskiej. Stały punkt w ofercie OSiR stanowi także Zumba. Energiczne ćwiczenia z Martą Nowak odbywają się na stadionie we wtorki o 19.00.
Karnety na zajęcia fitness można nabywać w biurze w hali OSiR od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00. Wejściówki na bloki basenowe lub aqua aerobik są z kolei do nabycia w recepcji pływalni SP 5 w godzinach zajęć OSiR – zgodnie z harmonogramem. Przypominamy, że tańsze bilety można nabyć ze Stargardzką Kartą Mieszkańca. Nie honorujemy kart benefitowych.