Aktualności
Następny
Poprzedni
19-11-2020

Otwarcie lodowiska wstrzymane. Ale…

Drodzy mieszkańcy, fani jazdy na łyżwach! Informujemy, że tymczasowo wstrzymane zostały działania związane z uruchomieniem sztucznego lodowiska. Decyzja ta podyktowana jest sytuacją panującą obecnie w naszym kraju. Niestety wprowadzone obostrzenia, realne ryzyko zakazu prowadzenia lodowiska i organizowania wszelkich zajęć, a przede wszystkim troska o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo spowodowały, że musieliśmy podjąć tę trudną dla wszystkich decyzję.

Pragniemy jednak podkreślić, że pomimo zagrożenia epidemicznego, nasze przygotowania do sezonu zimowego odbywały się w normalnym trybie. Przygotowywaliśmy dla Was nową trybunę z większą liczbą miejsc, przeprowadzaliśmy standardowe badania i przeglądy, działaliśmy w zakresie uruchomienia kawiarenki przy lodowisku. Dlatego jest nam podwójnie przykro, że nasze wspólne spotkania, w jednym z najbardziej lubianych przez Was miejsc w okresie zimowym, muszą zostać odsunięte w czasie. Na bieżąco monitorujemy jednak wszystkie okoliczności. Jeżeli sytuacja w kraju ulegnie poprawie i będą przesłanki ku temu, by lodowisko zaczęło funkcjonować - bez obaw o Wasze zdrowie - na pewno do tematu wrócimy.

Liczymy na Wasze zrozumienie i jednocześnie prosimy o cierpliwość. Przygotowujemy dla Was inną formę aktywności, która będzie bezpieczna dla wszystkich. O szczegółach poinformujemy niebawem.

Na koniec, pozostaje wierzyć, że kolejne miesiące nie przyniosą już tylu nieprzyjemnych sytuacji. Że spotkamy się ponownie nie tylko na tafli naszego lodowiska, ale także – albo przede wszystkim – w nowoczesnej pływalni. Trzymajcie się ciepło!