Aktualności
Następny
Poprzedni
11-01-2021

Stargardzkie podchody - zapraszamy!

Podchody. Pamiętacie tę zabawę z dzieciństwa? Dlaczego by jej nie reaktywować? Zapraszamy Was i Wasze dzieci na „Stargardzkie podchody” - alejkami stargardzkich parków.
Bawić się będziemy we wtorek i w czwartek. Zbiórka o godz. 10.00 przy Teatrze Letnim w Parku Chrobrego. Ale uwaga: obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne pod nr 793 004 952. Natomiast na miejscu rodzic lub opiekun podpisze wymagane zgody i oświadczenia. Wiek dziecka nie gra roli – chodzi przecież o dobrą zabawę, a przy okazji poznanie walorów turystycznych naszego pięknego miasta.
Podchody realizować będziemy w grupach 5-osobowych (4 dzieci + opiekun z ramienia OSiR). Podczas pieszej wędrówki będą też specjalne zadania do wykonania. Szczegółowe informacje zostaną udzielone na miejscu, bezpośrednio przed startem.
Zapraszamy, jednocześnie apelując o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne. Zachęćcie swoje dzieci, dzieci znajomych, aby w ten sposób uatrakcyjnić im te inne niż zawsze ferie zimowe. Maseczki i ciepły ubiór obowiązkowe!
Tymczasem obejrzyjcie zapowiedź wydarzenia w wykonaniu naszych pracowników.