Aktualności
Następny
Poprzedni
23-02-2021

Chcielibyście Les Mills?

Dopóki trwa modernizacja obiektu przy Szczecińskiej, staramy się dopasować ofertę zajęć do potrzeb naszych klientów. Prowadzimy aktualnie rozmowy z Les Mills. To największa na świecie firma dostarczająca rozwiązania w zakresie fitnessu grupowego klubom i centrom rekreacyjnym na całym świecie.

Les Mills od 25 lat kreuje oryginalne programy treningowe, z których korzysta już 16 tys. klubów fitness w prawie 100 krajach świata. Programy Les Mills zostały stworzone z myślą o kształtowaniu sylwetki i dynamicznym, zdrowym trybie życia. Są projektowanie w oparciu o nowatorskie ćwiczenia, certyfikowane treningi instruktorskie, zasady bezpieczeństwa i badania naukowe, dzięki temu są nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne. Treningi są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, przy energetyzującej muzyce i ciekawych choreografiach. Nigdy nie są nudne. Dla utrzymania atrakcyjności ćwiczeń, Les Mills co trzy miesiące odświeża swoje programy treningowe, zmienia choreografię i muzykę.

Najbardziej znane w Polsce treningi Les Mills:
BodyBalance - jest to mieszanka jogi, tai chi oraz pilatesu. Starannie dobrane kombinacje ruchowe pozwalają ćwiczyć nie tylko siłę i równowagę, ale również koncentrację i spokój. Trening poprawia pracę układu sercowo-naczyniowego, zwiększa ruchomość stawów i zakres ruchu.

BodyCombat - intensywny trening cardio inspirowany sztukami walki: karate, taekwando, kung fu, kickboxingu, muay tai oraz tai chi. Poprawia koordynację i ogólną sprawność, zmniejsza ryzyko chorób serca, pozwala spalić ponad 600 kcal w ciągu jednych zajęć.

BodyPump - jest to pierwszy na świecie trening siłowy ze sztangą odbywający się w rytm muzyki. Znakomity zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, poprawia siłę i wytrzymałość, pozwala spalić około 600 kcal w ciągu jednych zajęć.