Aktualności
Starsze
13-11-2019

I LO najlepsze w wodzie

Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował na basenie Szkoły Podstawowej nr 11 Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Pływaniu w ramach Licealiady. Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców wygrało I Licem Ogólnokształcące. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i zapoznania się ze szczegółowymi wynikami.
czytaj więcej
31-10-2019

1 listopada nieczynne!

1 listopada, w związku z przypadającym Dniem Wszystkich Świętych, basen w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Kuśnierzy 7 będzie nieczynny. Odwołane są wszystkie zajęcia zaplanowane na ten dzień na obiekcie basenu. W weekend, 2-3 listopada zapraszamy na zajęcia zgodnie z harmonogramem.
czytaj więcej
29-10-2019

Na sprzedaż

Ośrodek Sportu i Rekreacji posiada do sprzedaży ciągnik rolniczy URSUS 360 model C 1.6t rocznik 1988 wyposażony w kabinę - sprawny technicznie. OSiR posiada również łódki do uprawiania turystyki wodnej, wędkarstwa oraz sportów wodnych wraz z wiosłami w różnej wielkości. W załączaniu dokumentacja fotograficzna. Wszelki informacje o możliwości ...
czytaj więcej
18-10-2019

Basen w SP 5 już czynny

Z dniem 19 października basen w SP 5 wznawia swoją działalność, a wraz z tym wracają zajęcia organizowane przez OSiR Stargard. Zajęcia będą się odbywać według harmonogramu który obowiązuje od początku października. Cennik wraz z harmonogramem dostępny TUTAJ. Zapraszamy do korzystania z oferty OSiR jaką przygotowaliśmy podczas remontu basenu przy ulicy Szczecińskiej.
czytaj więcej
17-10-2019

Poranne ćwiczenia odprężające

W hali OSiR prowadzone są zajęcia Gimnastyka 50+. To oferta skierowana dla starszych mieszkańców naszego miasta. Są to ćwiczenia o umiarkowanej intensywności, przy muzyce, o charakterze profilaktycznym dla osób w wieku powyżej 50. roku życia.  Celem zajęć jest usprawnienie i aktywizacja układu ruchu, poprawa sprawności i ruchomości w stawach, kształtowanie ...
czytaj więcej
14-10-2019

Basen nadal nieczynny

Uwaga! Basen w Szkole Podstawowej nr 5 wciąż nieczynny. Z uwagi na przerwę techniczną i badanie próbek wody, pływalnia jest nieczynna do odwołania. O wznowieniu zajęć niezwłocznie poinformujemy.
czytaj więcej