Porady

Zmień swoje nawyki

Zamiast stosować diety redukcyjne i wspomagacze - suplementy dietetyczne zacznijmy pracować nad zdrowymi nawykami żywieniowymi. Dzięki, którym zyskamy komfort, zdrowie, energię .

Należy pamiętać że stosowanie suplementacji- czyli  wprowadzanie do organizmu sztucznych "związków" wcześniej czy później odbije się na naszym zdrowiu.

Obejżyj materiał

Dlaczego stosowanie sztucznych przypraw jest szkodliwe

Sztuczne przyprawy opanowały cały świat. Niestety nadal część z nas uważa, że znajdują się w nich zioła, wywary itp. Jedyna rzecz jaka znajduje się w nich to związki chemiczne, które powodują: obumieranie komórek nerwowych, zwiększenie łaknienia, spowolnienie metabolizmu.

Obejrzyj materiał

Alkohol a zdrowie

Najnowsze wyniki badań dotyczące alkoholu zaskakują wszystkich!

Czy wiedzieliście że rasa biała aż w 1/6 ma układ genów odpowiedzialny za szybkie "rozbijanie" alkoholu, jest to bardzo rzadko spotykane u innych ras. A więc powiedzenie że nikt nie pije tak jak polak, rusek, ukrainiec nabiera nowego znaczenia.

Zapraszam do zapoznania się z artykułem.

Obejrzyj materiał 

Kobieta w ciąży a dieta 

Wiele kobiet w ciąży często lekceważy sposób odżywiania. Często też wszelkie niedobory uzupełnia stosując suplementacje a nie surowce naturalne.

Kolejnym problem jest ciągle panujący stereotyp: "kobieta w ciąży je za dwoje". Należy pamiętać : KOBIETA W CIĄŻY JE DLA DWOJGA A NIE ZA DWOJGA

Obejrzyj materiał