Fotogaleria

Relaksacyjnie w hali OSiR

W niedzielę, 18 stycznia odbyło się pierwsze w Stargardzie seminarium wushu i tai-chi. Dla wielu nie są to znane terminy, ale ci, którzy zdecydowali się wziąć udział – nie żałowali.

Tai-chi to połączenie sztuki walki i sztuki relaksu. Ćwiczenia, wzmacniając całe ciało, przynoszą jednocześnie wyciszenie i spokój. Wushu to z kolei chińska sztuka walki charakteryzująca się dużą dynamiką i pięknym ruchem. Znakomicie poprawia kondycję, siłę i elastyczność. W zajęciach uczestniczyło prawie 30 osób, w tym kobiety, mężczyźni i dzieci. Relaksacyjna muzyka płynęła z głośników przez prawie trzy godziny. Gościem specjalnym był utytułowany zawodnik i nauczyciel, Mariusz Szewczyk, a całość przygotowała instruktorka OSIR Patrycja Justyńska oraz pracownicy OSIR.

Mimo iż frekwencja nie była najwyższa, początki są optymistyczne. Po niedzielnym spotkaniu, na prośbę klientów OSiR zostanie wprowadzona kolejna, trzecia już godzina w tygodniu, zajęć tai-chi. Zainteresowanych, ale wciąż niezdecydowanych serdecznie zapraszamy!