Fotogaleria

Wspólnie się bawiliśmy

 

Karnawałowa sobota z OSiR-em już za nami. W południe na obiekcie pływalni bawili się młodsi mieszkańcy, a po południu zabawa przeniosła się do hali OSiR. Frekwencja pozytywnie nas zaskoczyła.

 

To już kolejny raz, kiedy miłośnicy, a właściwie miłośniczki zumby mogły wspólnie potańczyć. Na scenie prezentował się zespół Dream Team z powiatu goleniowskiego w składzie: Sylwia Langner, Kamila Cichosz i Grzegorz Sokulski, a także nagrodzone dużymi brawami Lucyna Błaszczeć i Marta Nowak z OSiR-u.

Zabawa w hali trwała ponad 2 godziny, a uczestniczyło w niej około 90 osób, w tym także dzieci. Prezes OSiR Beata Radziszewska z uśmiechem na twarzy przyglądała się energicznym tańcom. Na koniec nagrodziła karnetami wszystkie przebrane panie oraz biletami wstępu do groty solnej wszystkie dzieci, które razem z dorosłymi… kręciły swoimi bioderkami. Nad całością czuwała blondwłosa tego dnia Aleksandra Górska, specjalista od nagłośnienia, Tomasz Wołowicz oraz Sławomir Stańczyk.

Tego samego dnia odbyła się też impreza z cyklu Zumba Kids „Carnaval Party, czyli bal przebierańców dla najmłodszych”. Zabawa była przednia, a humor nie opuszczał dzieciaków ani na moment. Wszystkie te momenty uwiecznił na swoich zdjęciach Grzegorz Pajor.