Fotogaleria

Najsilniejsi!

Zawody w ramach „ulicznej siłowni” z okazji Dni Stargardu odbyły się pod dachem. Kilkudziesięciu śmiałków, w tym także panie, spędziło w siłowni kilka godzin. Dla trzech najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej konkurencji OSiR przygotował puchary, dyplomy i karnety na zajęcia fitness, basen i siłownię.

W pierwszej kolejności odbyły się zawody w wiosłowaniu na ergometrze. Wśród panów triumfował Kacper Smela, przed Jackiem Hankusem i Dawidem Osemką. W kategorii kobiet wystartowały natomiast dwie panie, z których nieznacznie lepsza okazała się Karolina Cieślak (druga była Sonia Dykowska).

Następnie kobiety i mężczyźni rywalizowali w wyciskaniu sztangi leżąc. Chętnych w tej konkurencji było jeszcze więcej. W grupie panów numerem jeden okazał się Daniel Balcerzak, natomiast spośród przedstawicielek płci pięknej  najwyższe miejsce przypadło Weronice Szewczyk.

Na „deser” odbył się trójbój wytrzymałościowy, czyli pompki na poręczach, zwis na drążku i podciąganie. W tym przypadku była jedna otwarta kategoria, w której trzy pierwsze miejsca zajęli: Łukasz Kowalczyk (1.), Dawid Karpiński (2.) i Łukasz Bednarski (3.). Kobiety na udział w tej konkurencji się nie zdecydowały.

O sprawne przeprowadzenie zawodów dbali Rafał Cholewka, Kamil Kurkianiec oraz Tadeusz i Marcin Świć. Na zdjęciach prezentujemy wszystkich triumfatorów wraz z nagrodami.