Fotogaleria

Było COOLturalnie!

Chwilowy deszcz nie przestraszył mieszkańców, którzy licznie przybyli na niedzielną imprezę z cyklu „Coolturalne wakacje 2016”. Tym razem stargardzian do Parku Chrobrego zaprosili pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Muzeum Archeologiczno-Historycznego.

OSiR, we współpracy z MAH, przygotował liczne gry i zabawy – te nowoczesne, i te z dawnych lat. Nie brakowało gier zręcznościowych i ruchowych, ale też umysłowych. Były ponadto konkursy związane z malowaniem oraz gr piłką pluszową. Największą atrakcją był jednak tor skimboardowy, z którego chętnie korzystały dzieci, a w szczególności dziewczynki. Na odważny rajd torem zdecydował się nawet pełnoletni Paweł, który przepłynął tor nie na desce, a… pod wodą.

Bawiącym się i kąpiącym dzieciom przygrywali zaproszeni artyści. Piosenki związane z naszym miastem zaśpiewała Stargardzka Kapela Podwórkowa, a na deser wysłuchaliśmy rockowych brzmień w wykonaniu grupy Przed Wschodem Słońca.

W pobliżu Baszty Morze Czerwone był też dmuchany plac zabaw, a nieopodal – wystawa zdjęć z okazji 70-lecia powstania OSiR-u. Przypominamy, że wystawę można oglądać w dalszym ciągu, do czego serdecznie zachęcamy.