Fotogaleria

COOLturalnie z OSiR-em – fotorelacja!

„Coolturalne wakacje” w Stargardzie trwają w najlepsze. W niedzielę, 5 sierpnia odbyła się kolejna odsłona tego przedsięwzięcia, zorganizowana tym razem przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Mieszkańcy tłumnie pojawili się w Parku Chrobrego. Popołudnie upłynęło głównie pod znakiem muzyki reggae.

Punktualnie o 16.00, po otwarciu imprezy przez prowadzącego, swój występ rozpoczęła formacja Przed Wschodem Słońca. To już kolejna wizyta tej poznańskiej grupy w naszym mieście. Zagrali u nas m.in. przed rokiem, również w malowniczej scenerii Parku Chrobrego. Wczorajszy ich występ ponownie ożywił publiczność, która podczas kolejnego koncertu – grupy TABU – szalała w rytm muzyki reggae. Frekwencja, również za sprawą pięknej, słonecznej aury, była bardzo duża. Grupa TABU – dodajmy – także ma za sobą kilka koncertów w Stargardzie. Tym razem Rafał Karwot i spółka przyjechali do naszego miasta prosto z Woodstocku, gdzie koncertowali w piątek. Wykonali swoje znane i lubiane przeboje, których tekst – co ciekawe – doskonale znała większa rzesza publiczności. Inicjatywa muzyczna, którą zaserwował OSiR, bardzo przypadła mieszkańcom do gustu.

Chętnych nie brakowało także do pozostałych atrakcji. Dmuchany plac zabaw przez kilka godzin był oblegany przez najmłodszych, natomiast kolejki gromadziły się przed „kołem fortuny”, w którym do wygrania była gadżety przygotowane przez Urząd Miejski w Stargardzie, OSiR oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Za odpowiedź na pytanie można było wygrać m.in. parawan, torby termiczne, puzzle czy frisbee.

Ośrodek Sportu i Rekreacji dziękuje mieszkańcom za obecność i wzmożoną aktywność podczas niedzielnych „Coolturalnych wakacji”.