Fotogaleria

Dzień otwarty - dziękujemy za Waszą obecność!

Radość, pozytywna energia, hektolitry potu i tysiące spalonych kalorii - tak właśnie wyglądał Dzień Otwarty w OSiR Stargard Sp. z o.o.

Sobotni poranek rozpoczął się zajęciami w wodzie - aqua aerobik, natomiast na sali zajęciami Pilates. W dalszej kolejności następowały po sobie coraz bardziej dynamiczne: ZUMBA, Cross Fit, STEP Shape, Brazylijskie pośladki i Active Walk. Dla najmłodszych uczestników odbyły się zajęcia ZUMBA Kids. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz frekwencją, dlatego od października zagoszczą na stałe w harmonogramie fitness.

Ponadto kilkunastu śmiałków zmierzyło się z własnymi słabościami, pokonując 3-godzinny maraton rowerowy.

Po południu również odbyły się rożne formy fitness, tak aby każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie. Na zakończenie zajęcia Zdrowy kręgosłup pozwoliły rozluźnić się po całym dniu. Wśród uczestników zajęć rozdane zostały nagrody.

Na siłowni, oprócz darmowego treningu, można było odbyć konsultacje z trenerami personalnymi. W gronie ćwiczących były zarówno osoby, które systematycznie uczęszczają do OSiR, jak i nowicjusze, którzy stawiali pierwsze kroki na siłowni (i na pewno nie ostatnie). Fachowe porady, intensywne, skuteczne treningi - to zasługa naszych trenerów.

Dziękujemy, że tak licznie nas odwiedziliście i wzięliście udział w atrakcjach, które dla Was przygotowaliśmy. Do zobaczenia na kolejnych treningach oraz... Dniach Otwartych!