Fotogaleria

Kolejny miesiąc na budowie

Trwają intensywne prace w obiekcie przy ul. Szczecińskiej 35. Nowy wygląd i funkcjonalność zyskują wnętrza, elewacja oraz najbliższa okolica budynku. Widać już m.in. wieżę zjeżdżalni i oszkloną ścianę zewnętrzną.

Mieszkańcy systematycznie obserwują postępy prac – zarówno na zewnątrz, jak i w środku pływalni. Zmodernizowany obiekt już teraz nabiera nowego, ciekawego kształtu. Wrażenie robi m.in. szklana fasada i wieża zjeżdżalni. Blask odzyskuje także charakterystyczny, zabytkowy mural, który zdobi basen od strony ul. Szczecińskiej. Trwają również prace nad renowacją ogrodzenia.

Jednocześnie dużo dzieje się w środku. W salach fitness, siłowni i pomieszczeniach biurowych położono już gładź szpachlową. Wykonano też sufity systemowe i izolację przeciw wilgoci. W basenach instalowane są wpusty, orurowanie i armatura. Równie ważnym elementem modernizacji obiektu jest montaż instalacji teletechnicznych.

Choć wykonawca pracuje na wysokich obrotach, niewykluczone, że termin zakończenia inwestycji może ulec przesunięciu. W związku z epidemią koronawirusa pojawiły się pewne utrudnienia, których nie można było przewidzieć. Najważniejsze jednak, że praca idzie do przodu. Prezentujemy galerię zdjęć wykonanych na placu budowy w maju.