IMPREZY DODATKOWE

Rozgrywki Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (HALP)

Odbywają się nieprzerwanie od 2001 roku. Przez 19 lat przez rozgrywki przewinęło się tysiące piłkarzy-amatorów w różnym wieku. Są tacy, którzy grają w nich rokrocznie. W 19. edycji udział wzięło 14 drużyn, z liczbą blisko 200 zawodników w swoich składach.

Strona internetowa rozgrywek: www.halp.stargard.pl

 

Poza realizacją imprez sportowych wynikających z umowy powierzenia z Gminą Miastem Stargard, Ośrodek Sportu i Rekreacji OSiR Stargard Sp. z o.o. jest organizatorem i współorganizatorem wielu przedsięwzięć popularyzujących kulturę fizyczną i sport w Stargardzie. W 2019 roku pomogliśmy w przeprowadzeniu 2. Testu Coopera, Międzynarodowego Biegu o Błękitną Wstęgę Stargardu, Mistrzostwach Województwa w biegach przełajowych, cyklu imprez Przedszkoliada Tour oraz licznych turniejach i imprezach organizowanych na zarządzanych przez nas obiektach sportowych, tj.  na stadionie piłkarskim, na stadionie lekkoatletycznym oraz w hali OSiR.

Nie obyło się też bez innowacyjnych przedsięwzięć. W dniach 4-5 kwietnia 2019 roku odbyły się hali OSiR Alternatywne Lekcje W-F, prowadzone przez Fundację Moniki Pyrek. A 2 czerwca, upamiętniając 30. rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów w Polsce, zorganizowaliśmy w Parku Chrobrego Bieg Wolności.