Aktualności
Poprzedni
27-02-2019

W Hotelu 104 za pół ceny!

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja „Polska, zobacz więcej – weekend za pół ceny” to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Dla branży to świetna okazja do promocji swoich ofert, również poza głównym sezonem turystycznym. Ogólnopolska kampania promocyjna, zwiększenie liczby gości i reklama własnych usług – to efekty, obok których nie można przejść obojętnie. Zadowolenie partnerów i wrażenia turystów z czterech dotychczasowych edycji są tego najlepszym dowodem.

Akcja, organizowana przez Polską Organizację Turystyczną, ma na celu zachęcenie ewentualnych turystów do przedłużenia sezonu feryjnego poprzez doraźne obniżenie cen usług turystycznych i hotelowych w dniach 15-17 marca 2019 roku. Nasz Hotel 104, jako placówka położona nie tylko na turystycznym, ale także na Szlaku Gotyku Ceglanego, nie mógł nie zastosować atrakcyjnej zachęty dla turystów odwiedzających nasze miasto. I tak, pobyt w Hotelu 104, w obiekcie hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady 1 w Stargardzie, będzie w dniach akcji kosztował dokładnie połowę ceny regularnej. Inaczej mówiąc, turysta, który spędzi marcowy weekend w pokojach hotelu, zapłaci tylko 50% ceny. Sprzedaż rusza 28 lutego 2019 roku i potrwa do wyprzedaży wszystkich pokojów.