Sala konferencyjna

Do Państwa dyspozycji jest nowoczesna, klimatyzowana sala o powierzchni 70m2, która pomieści do 65 osób w ustawieniu kinowym. Zapraszamy do organizacji szkoleń, spotkań  biznesowych, bankietów, prelekcji, imprez integracyjnych.

Zapewniamy możliwość wynajmu Sali 7 dni w tygodniu – zarówno w dni robocze jak i wolne od pracy, a także w godzinach popołudniowych.

Nasza sala zapewni komfort zarówno uczestnikom jak i prowadzącym spotkania, a profesjonalna obsługa będzie do państwa dyspozycji.

Sala konferencyjna wyposażona jest w:

- Tablicę interaktywna QWB100WS-PS 105”

Tablica współpracująca z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy (technologia IR, pozycjonowanie w podczerwieni), który może być obsługiwany za pomocą palca lub wskaźnika (wskaźnik do dyspozycji). Dzięki zastosowaniu powierzchni ceramicznej tablica posiada także właściwości klasycznej tablicy sucho ścieralnej. Powierzchnia tablicy jest matowa, dzięki czemu nie powoduje refleksów przy projekcji. Przekątna tablicy 105” / przekątna powierzchni roboczej 96” / powierzchnia robocza: 2145mm x 1159mm.

- projektor multimedialny Sanyo PDG DWL-2500

Projektor o ultra krótkiej ogniskowej (ultra-short-throw) z funkcją projekcji 3D Ready (wymaga specjalnych okularów) – dedykowany do tablic interaktywnych. Wykorzystuje technologię DLP. Przy rozdzielczości WXGA (1280 x 800), kontraście 2.000:1 i jasności 2,500 ANSI lumenów pozwalająca wygodnie tworzyć ciekawe pokazy w niezaciemnionych pomieszczeniach. Projektor posiada złącze HDMI, dzięki czemu może obsługiwać rozdzielczości HD.

- laptop

System Windows 7 z oprogramowaniem biurowym Office Pro w wersji komercyjnej oraz oprogramowaniem dedykowanym do obsługi tablicy interaktywnej.

- mikrofon bezprzewodowy doręczny

- mikrofon bezprzewodowy krawatowy

- mikrofon dynamiczny z kablem

- mikrofon pojemnościowy z podstawą i kablem

- nagłośnienie

- Internet WiFi

- flipchart

 

Wynajem Sali Konferencyjnej

 

1.Do 8 godzin 100,00 zł  brutto za godzinę.

2.Powyżej 8 godzin 80,00 zł brutto za godzinę.

3.Opcje dodatkowe:

wynajem projektora multimedialnego, laptopa, tablicy interaktywnej - 100,00 zł brutto/dzień

Serwis kawowy:

1.Wersja Standard  – kawa, herbata -8 zł brutto/osoba

2.Wersja Klasyczna – woda, kawa, herbata, kruche ciasteczka-12 zł brutto/osoba