Aktualności
Poprzedni
27-09-2016

8 października morsy wejdą do wody

Niespełna dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia sezonu zimowego. I nie chodzi wcale o pogodę czy warunki atmosferyczne, a o działalność stargardzkich morsów. OSiR, który dzielnie ich wspiera i trzyma kciuki, zaprasza w imieniu Miedwian na inaugurację sezonu.

Rozpoczęcie sezonu zaplanowane zostało na 8 października (sobota). Choć kąpiel tego dnia odbędzie się o godz. 16.00 (przy molo), uroczystości rozpoczną się już o godz. 14.00 (camping „Hania”, nieopodal molo). Rozpoczęciu sezonu towarzyszy szereg atrakcji, w tym m.in. grill integracyjny oraz pokaz FIRE ARROW - Tancerzy Ognia. Po 8 października, zgodnie ze sprawdzoną już formułą, kąpiele odbywać się będą popołudniami w każdą środę i sobotę oraz – okazjonalnie – w dni świąteczne.

Na rozpoczęcie zapraszani są nie tylko członkowie, ale też osoby niezrzeszone (obowiązuje opłata). Miedwianie zachęcają jednak do wstąpienia do klubu i korzystania z zimowych, zdrowotnych kąpieli. Do tego dochodzą wyjazdy integracyjne, głównie na nadmorskie zloty morsów. W naszej firmie są już śmiałkowie, którzy do morsów z Miedwia dołączyli. A może jest ktoś wśród klientów?

Zachęcamy do odwiedzania i zapoznania się z informacjami na stronie www.morsyzmiedwia.pl oraz z profilem Miedwian na Facebooku: www.facebook.com/Miedwianie