Aktualności
Następny
Poprzedni
10-10-2018

Świętowanie na sportowo. Bezpłatny bieg na stadionie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w biegu „Trzydziestka na stadionie”, który odbędzie się w niedzielę, 21 października na obiekcie przy ul. Sportowej. Tytułowa trzydziestka dotyczy liczby okrążeń do pokonania, ale dla mniej zaprawionych w bojach – istnieje możliwość przebiegnięcia mniejszej liczby kółek. Liczy się sam udział i dobra zabawa. Impreza ma na celu propagowanie aktywności sportowej, zaktywowanie mieszkańców Stargardu oraz wspólne świętowanie okrągłych urodzin naszego kolegi, pasjonata właśnie biegania, Sławka Stańczyka.

Sam bieg rozpocznie się o 11.00. Zapisy prowadzone są internetowo, poprzez przygotowany formularz (poniżej). Będzie też możliwość zgłoszenia w dniu biegu, w godz. 8.00-10.30. Obecnie połowa miejsc z wyznaczonego limitu (100 osób) jest już wypełniona.

Udział w biegu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy, unikatowy medal, poczęstunek oraz weźmie udział w quizie z nagrodami rzeczowymi i voucherami. Jeżeli nie macie planów na ten dzień, nie ma na co czekać!

Zapisy do biegu

REGULAMIN