Aktualności
Następny
Poprzedni
06-11-2018

#Stargard dla Niepodległej - zwiększamy limit!

Zainteresowanie biegiem „#Stargard dla Niepodległej” przerosło nasze oczekiwania. Z tego względu postanowiliśmy zwiększyć limit do 350 startujących.

W regulaminie podaliśmy informację o łącznym limicie 200 osób do biegu głównego i marszu nordic walking oraz o limicie 100 osób w biegach dzieci i młodzieży. Już teraz chętnych jest więcej niż zakładaliśmy. Chcąc umożliwić udział możliwie jak największej liczbie dorosłych lub dzieci, postanowiliśmy podnieść limit – do 350 uczestników. Wiązało się to z koniecznością zamówienia również dodatkowej puli medali.

Obecnie na liście startowej jest 320 osób. 201 zapisało się do biegu na 5 km, 31 do marszu z kijkami, a w biegach dzieci i młodzieży wystartuje 88 osób. Zatem pozostają ostatnie wolne miejsca. W przypadku dostępności wolnych numerów, będzie też możliwość zapisania się w biurze zawodów w dniu imprezy (od 8.00 do 10.30). Apelujemy też do osób, które zgłosiły udział, a wiedzą, że z różnych względów nie wystartują, aby poinformowały nas o tym mailowo (sport@osir.stargard.pl), w komentarzu na Facebooku lub w wiadomości prywatnej.

 

Lista startowa (stan na 05.11.2018, godz. 21.00)

Regulamin zawodów

Zapisy

Link do wydarzenia na Facebooku