Aktualności
Następny
Poprzedni
07-11-2018

#Stargard dla Niepodległej – koniec zapisów, sprawdź swój numer!

Zakończyliśmy internetowe zgłoszenia do biegu #Stargard dla Niepodległej. Na liście startowej jest 350 osób + 20 dodatkowych na liście rezerwowej. Dziękujemy, że tak chętnie się zgłaszaliście. 

Poniżej lista startowa. W gronie 370 osób jest 223 biegaczy na 5 km, 38 chętnych do marszu nordic walking i 109 dzieci. Prosimy sprawdzić swój numer i przy odbiorze podać go obsłudze imprezy. A numery startowe będzie można odbierać w piątek, przez cały dzień, w recepcji Hotelu 104 przy ul. Pierwszej Brygady 1. W dniu imprezy, biuro  w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego będzie czynne od 8.00. Biegi dzieci rozpoczną się o 10.00, a główny bieg i marsz nordic walking - o 11.00. Szczegółowy harmonogram biegów podamy w odrębnym komunikacie.

Przypominamy, że aby wystartować w biegach, należy podpisać formularz zgłoszeniowy, oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność i zaznaczyć zgodę (lub nie) na rozpowszechnianie wizerunku. Osoby pełnoletnie podpisują oświadczenia osobiście, okazując dowód tożsamości, natomiast dzieci i młodzież do 18. roku życia (również niepełnoletnie startujące w biegu głównym i marszu nordic walking) muszą posiadać zgodę rodzica, a oświadczenie podpisuje właśnie rodzic lub opiekun prawny. Oświadczenie dla osób pełnoletnich i rodziców osób niepełnoletnich są do pobrania poniżej. Oświadczenia będą też wydrukowane do podpisu w recepcji Hotelu 104 oraz bezpośrednio przed zawodami.

Jeżeli są osoby, które wiedzą, że mimo zgłoszenia nie wystartują albo nie wystartują ich pociechy, prosimy o informację: mailowo (sport@osir.stargard.pl), w komentarzu na wydarzeniu na Facebooku lub w wiadomości prywatnej na profilu OSiR Stargard.

Oświwdczenie rodzica lub opiekuna 

Oświadczenie uczestnika biegu

Lista zawodników