Aktualności
Następny
Poprzedni
09-11-2018

Dla Niepodległej już jutro!

To będzie prawdziwe rodzinne świętowanie! W przededniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, całe rodziny spotykają się na wspólnym bieganiu w Parku Chrobrego. Centrum imprezy będzie Teatr Letni, przy Baszcie Morze Czerwone.

 

Pytacie, jakimi trasami będziemy biegać w sobotę… Tylko i wyłącznie po Parku Chrobrego. Każdy z wyścigów rozpoczynać się będzie przy Teatrze Letnim (na zdjęciu), tam też będzie biuro zawodów. Biegi dzieci i młodzieży (na 200, 600, 800 i 1100 m) odbywać się będą w obie strony od Teatru Letniego (w kierunku placu zabaw i fontanny oraz w kierunku Bramy Pyrzyckiej). Bieg główny na 5 km startować będzie spod Teatru w kierunku fontanny, z powrotem do Teatru i dalej w kierunku Bramy Pyrzyckiej i trasy biegowej wałami, aż do schodów przy MDK i z powrotem do Teatru (jest to 1 okrążenie o długości 2,5 km). Kijkarze ruszać będą w przeciwną stronę niż biegacze - bezpośrednio w kierunku wałów (2 okrążenia po 2 km). Poszczególne trasy szczegółowo przedstawimy i będziemy nagłaśniać bezpośrednio przed zawodami.

Przypominamy, że dziś (tj. piątek) możecie odbierać numery startowe w recepcji Hotelu 104. Pozwoli to uniknąć kolejek w sobotę, w biurze zawodów. A przy okazji, poniżej, publikujemy harmonogram sobotnich biegów. Pamiętajmy o biało-czerwonych koszulkach i stylizacjach.