Aktualności
Następny
Poprzedni
04-03-2019

HALP już pełnoletni!

Osiemnasta edycja Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, organizowanej przez OSiR Stargard, przeszła już do historii. W tym roku w innym wymiarze, ale z nie mniejszymi emocjami. W niedzielę w hali OSiR odbył się piąty, finałowy turniej, w którym o końcowy triumf walczyło 9 drużyn.

Mistrzem rozgrywek została ostatecznie Multirenowacja.pl. Ta drużyna nie przegrała w pięciu turniejach żadnego meczu, ale w niedzielnym półfinale o mały włos mogłaby ulec w rzutach karnych z drużyną Granit Owczarek. Piłkarze wytrzymali jednak wojnę nerwów, wygrali 5:4, a w finale postawili kropkę nad „i”, pokonując srebrnych medalistów, ekipę Januszów Futbolu. Trzecie miejsce przypadło zespołowi Klinkier Grzelak, a czwarte – wspomnianemu Granitowi. Nagrody indywidualne otrzymali: Sebastian Inczewski (król strzelców), Piotr Szafraniec (najlepszy bramkarz) i Maciej Więcek (najlepszy zawodnik rozgrywek).

W sumie, do ligi zgłoszone były w 20 drużynach 232 osoby. W 144 meczach padło 366 goli. Mecze prowadziło pięciu sędziów: Tomasz Bryła, Tomasz Czyżak, Damian Kawczyński, Patryk Lipkiewicz i Patryk Kunikowski, a za obsługę zegara odpowiadali: Julia Czyżak, Mateusz Bryła i Barbara Mędyk.

OSiR jeszcze raz gratuluje zwycięzcom, a wszystkim uczestniczącym zawodnikom dziękuje za pięć tygodni niezapomnianych emocji. 

Materiał wideo