Aktualności
Następny
Poprzedni
23-03-2019

Szereg wydarzeń na obiektach OSiR

W ten weekend każdy fan sportu znajdzie coś dla siebie. Emocji nie zabraknie i w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady, i na zarządzanym przez spółkę stadionie przy ul. Ceglanej.

Na stadionie, w sobotę o 13.00 mecz II ligi pomiędzy Błękitnymi Stargard a Resovią Rzeszów. To kolejne spotkanie o utrzymanie biało-niebieskich w rozgrywkach na szczeblu centralnym. Dzień później, o 18.00 mecz III ligi kobiet pomiędzy Błękitnymi a Energetykiem Gryfino. Ten pojedynek rozegrany zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią, przy jupiterach. 

W hali OSiR też będzie się działo. W sobotę od 10.00 parkiet opanują tenisiści stołowi. Rozegranych zostanie kilka meczów ligowych, w których uczestniczą stargardzcy pingpongiści. O 18.45 mecz siatkarek Spójni z Pałacem II Bydgoszcz. Ten pojedynek, w przypadku wygranej naszego zespołu, może przesądzić o awansie Spójni do półfinałów II ligi. Jeżeli w sobotę górą byłyby przyjezdne, wówczas czwarte starcie pomiędzy tymi drużynami odbędzie się dzień później, w niedzielę o 16.00. A właśnie w niedzielę, od samego rana, w hali OSiR trwać będzie turniej piłkarski organizowany przez ZKS Kluczevia, a rozgrywany pod patronatem Krajowej Spółki Cukrowej. Wystąpi 8 drużyn z regionu, w tym reprezentanci stargardzkich klubów. Zapraszamy!