Aktualności
Następny
Poprzedni
08-04-2019

Potańczymy na stadionie!

Stargardzki stadion lekkoatletyczny przy Sportowej znów tętni życiem. Organizowanych jest tam – jak kiedyś - coraz więcej imprez, nie tylko sportowych. A już w lipcu prawdziwa gratka dla fanów muzyki tanecznej. Na terenie zielonym odbędzie się „Letni Koncert Gwiazd”. 

Takiego wydarzenia, z takimi gwiazdami polskiej muzyki rozgrywkowej, w Stargardzie nie było. Na jednej scenie wystąpią wirtuozi polskiego disco polo, Zenon Martyniuk (Akcent), Marcin Miller (Boys) i Adam Chrola. Piękną ozdobą tego wydarzenia będzie obecność wokalistek z zespołu Top Girls. Trasa odbywa się w ramach 30-lecia pracy artystycznej Zenona Martyniuka. Tym razem król disco polo wystąpi w nowej odsłonie muzycznej z pięcioma muzykami. Na scenie znajdzie się gitara solowa, gitara basowa, gitara akustyczna, perkusja oraz dodatkowe klawisze. Piękne brzmienie i szalona zabawa gwarantowana! 

„Letni Koncert Gwiazd” odbędzie się 19 lipca (piątek) o godz. 19.00. Bilety są dostępne na największych portalach dystrybuujących bilety, a od dziś także w kasie kina Stargardzkiego Centrum Kultury. W imieniu organizatorów, OSiR serdecznie zaprasza na to wydarzenie.