Aktualności
Następny
Poprzedni
26-06-2019

Kalmar i Lotto wsparli dzień sportowy

Za nami emocje sportowe związane z tegorocznymi Dniami Stargardu. Działo się bardzo dużo: były zawody sportowe w różnych dyscyplinach, pokazy i prezentacje, festiwal kolorów, teatr ognia i pokaz pirotechniczny. Kulminacyjnym dniem był 15 czerwca, aczkolwiek były tez imprezy towarzyszące w innych terminach. Ośrodek Sportu i Rekreacji, koordynator dnia sportowego, dziękuje sponsorom, którzy chętnie wsparli nasze przedsięwzięcie.

Już od kilku lat w organizację wydarzenia włącza się Kalmar - firma o skandynawskich korzeniach, która w Stargardzie pojawiła się w 2010 roku jako spółka Cargotec i jest liderem rynku w zakresie przeładunku (szacuje się, że co czwarta maszyna Kalmar jest użyta do przeładunku ponad 800 milionów kontenerów na świecie).

Dzień sportowy wsparł także Totalizator Sportowy, który jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od ponad 63 lat. Totalizator Sportowy dysponuje siecią ponad 17 tys. punktów sprzedaży, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych.