Aktualności
Następny
Poprzedni
11-10-2019

Po raz drugi dla Niepodległej!

Zapraszamy mieszkańców Stargardu i nie tylko na 2. edycję Biegu dla Niepodległej. Zapisy ruszają 12 października o godz. 8.00. Zawody organizowane są przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, przy współpracy z Fundacją Herkules, zajmującą się m.in. profesjonalnym pomiarem czasu.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, impreza odbywa się w długi, listopadowy weekend, w którym świętujemy zdobycie niepodległości przez Polskę. Z uwagi na wiele imprez zaplanowanych na 11 listopada (m.in. Gryfino, Szczecin, Goleniów, Drawsko Pomorskie, Poznań), zdecydowaliśmy się na organizację stargardzkiego biegu w dniu 9 listopada. Dzięki temu chcemy umożliwić udział tym osobom, które już wcześniej wybrały i opłaciły starty 11 listopada w innych miejscowościach.

W Stargardzie ścigać się będziemy na 5 km. To propozycja dla biegaczy i miłośników nordic walking. Główny bieg poprzedzą wyścigi dzieci młodzieży – w sumie dla czterech kategorii wiekowych. Wszystko to tradycyjnie w najbardziej przyjaznym dla miłośników aktywności Parku Chrobrego. Szczegółowy regulamin oraz zapisy dostępne są na stronie www.czas-start24.pl