Aktualności
Następny
Poprzedni
12-11-2019

Biało-czerwony Stargard. Pobiegliśmy dla Niepodległej!

OSiR Stargard już po raz drugi zorganizował bieg „Stargard dla Niepodległej”. Miłośnicy tej formy aktywności, a także fani nordic walking spotkali się w sobotę w Parku Chrobrego. Do pokonania był dystans 5 km. Najszybszy, z nieprzeciętnym czasem 16 minut i 19 sekund, był Damian Kabat z WMLKS Pomorze. Wśród pań numerem jeden okazała się jego klubowa koleżanka, Anna Wiktorczyk (19:19). W biegu głównym sklasyfikowano łącznie 189 osób, w tym 21 maszerujących z kijkami. Z kolei w biegach dzieci, na czterech dystansach, wzięło udział 96 młodych zawodników. Szczegółowe wyniki wszystkich biegów znajdziecie TUTAJ  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz poczęstunek. 

Fotorelacja Nasze Miasto Stargard (G. Drążek)

Fotorelacja Nasze Miasto Stargard (T. Surma)

Fotorelacja e-stargard (D. Górski)

Fotorelacja Show Foto (P. Zdziech)

Fotorelacja J. Rybaczuk