Aktualności
Następny
Poprzedni
23-01-2020

Piłkarze-amatorzy na start!

W niedzielę, 26 stycznia rusza 19. sezon Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Do rozgrywek zgłosiło się w sumie 14 drużyn. Trzy dni przed startem ligi, dokonano w hali OSiR podziału na grupy. W spotkaniu uczestniczyli kierownicy drużyn.

Rozgrywki – tak jak rok temu – będą miały formułę turniejową. Z uwagi na mniejsza liczbę drużyn, dokonano jednak modyfikacji w systemie gier. Czternaście zespołów będzie rywalizować w grupach, podczas dwóch dwudniowych turniejów. Pierwszy turniej rozgrywany będzie 26 stycznia i 2 lutego, a drugi – 9 i 23 lutego (w okresie ferii - 16 lutego - nie zaplanowano gier). Na każdy turniej dokonano odrębnego losowania grup. Dziesięć z 14 zespołów, z najwyższą łączną liczbą punktów, uzyska prawo gry w turnieju finałowym (1 marca). Tam rywalizacja odbywać się będzie ponownie w grupach, tym razem 5-zespołowych. Cztery najlepsze zespoły spośród dziesięciu uzyskają prawo gry w półfinałach, które – tak jak mecz o 3. miejsce i finał – rozgrywane będą jeszcze tego samego dnia.

Poniżej zamieszczamy harmonogram gier, z podziałem na grupy, terminy i godziny poszczególnych spotkań. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie halp.stargard.pl

Pliki do pobrania: