Aktualności
Następny
Poprzedni
31-10-2020

Bieg dla Niepodległej - stacjonarnie lub wirtualnie

W związku z obostrzeniami w walce z COVID-19 i zagrożeniem epidemicznym, tegoroczny 3. Bieg „Stargard dla Niepodległej” odbędzie się w ograniczonym zakresie. Organizacja biegu w tradycyjnej formule, jak w 2018 i 2019 roku, jest niemożliwa. Dlatego proponujemy alternatywne rozwiązania.

Wersja hybrydowa wydarzenia zakłada dwa warianty. Można pobiec w Święto Odzyskania Niepodległości, 11 listopada, w ramach treningu grupy „Stargard. Ja się nie ścigam”. Bieg nie będzie miał charakteru rywalizacji sportowej, a zorganizowanej aktywności fizycznej. Start, jak co środę, o 19.00 przy fontannie w Parku Chrobrego, a do pokonania będą trzy pełne okrążenia (łącznie 11,1 km). Taki sam dystans muszą przemierzyć osoby, które zdecydują się pobiec wirtualnie. Specyfika uczestnictwa w tej formie aktywności wiąże się ze swobodą wyboru miejsca i czasu. Na pokonanie wyznaczonego dystansu jest 9 dni (od 7 do 15 listopada). Po ukończonej aktywności, konieczne będzie przesłanie screena lub zdjęcia potwierdzającego zaliczenie biegu.

Zapisy do wydarzenia już ruszyły. Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy, a także oświadczenia do akceptacji są dostępne na stronie: https://forms.gle/BTxfLWUgG9xUS1ZV6