Aktualności
Następny
Poprzedni
07-11-2020

Stargard dla Niepodległej - tylko wirtualnie!

Nestety nawet taka forma naszego biegu, jaką zaproponowaliśmy, czyli aktywność fizyczna w ramach treningu z grupą „Stargard. Ja się nie ścigam” nie może dojść do skutku. W piątek pojawiło się rozporządzenie Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Zgodnie z jego treścią, organizacja wydarzenia, nawet w takiej formule jest nie możliwa. 

Szkoda, bo chcieliśmy chociaż w taki sposób podtrzymać tradycję naszego biegu. Jednak unikanie zgromadzeń i dbałość o nasze zdrowie są w tym wszystkim najważniejsze. Pozostaje nam jedynie zaliczenie biegu wirtualnie, każdy z nas indywidualnie. Można to zrobić od dziś do 15 listopada włącznie. Do pokonania - w dowolny sposób (dopuszczalny jest marszobieg, wędrówka piesza, trening na bieżni mechanicznej i wszelkie inne formy aktywności sportowej) – jest dystans 11,1 km.

Pamiętajcie, że obowiązują zapisy na stronie: https://forms.gle/BTxfLWUgG9xUS1ZV6 Osoby pierwotnie zapisane na bieg treningowy w środę, 11 listopada, nie muszą zgłaszać się kolejny raz (są z automatu przepisane na bieg wirtualny).

Prócz zrealizowania aktywności, uczestnik zobowiązany jest także udokumentować swój udział w biegu poprzez wykorzystanie zegarka lub aplikacji do pomiaru czasu i dystansu, a następnie przesłać potwierdzenie udziału (zrzut ekranu lub zdjęcie) w terminie do 15 listopada 2020 r. do godz. 23.59 na adres: sport@osir.stargard.pl Zachęcamy też do publikacji zdjęć w mediach społecznościowych z hasztagiem #stargarddlaniepodległej, a także na naszym wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1802629306566146 Zdjęcia możecie też przesyłać nam na ww. adres mailowy.

Pamiętajcie o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie oraz stosowaniu się do zasad reżimu sanitarnego. I oczywiście nie zapomnijcie o biało-czerwonych barwach! Dla chętnych, publikujemy formatkę numeru startowego do pobrania i wydrukowania. Uczestnictwo z numerem startowym nie jest wymagane, ale zalecane.

Pliki do pobrania: