Aktualności
Następny
Poprzedni
19-12-2020

Triathlon Mikołajkowy – to już ostatni dzwonek!

Zobaczcie, jak wygląda nasz medal-statuetka w ramach Stargardzkiego Triathlonu Mikołajkowego. To od Was samych zależy, ile elementów uda Wam się uzbierać. Oczywiście wierzymy i trzymamy kciuki za udaną realizację wszystkich aktywności.

 

Pamiętajcie, że triathlon kończymy w niedzielę, 20 grudnia o 23.59. Zatem to już ostatni dzwonek na podejmowanie aktywności oraz przesyłanie potwierdzeń i zdjęć.

 

Sprawdźcie poniższa listę i wszelkie zebrane przez nas dane. Jeżeli są jakieś nieprawidłowości lub braki, prosimy o informację w komentarzu na Facebooku, wiadomości prywatnej lub mailowo na adres: sport@osir.stargard.pl

 

Aktualna lista finiszerów (stan na dzień 19.12.2020 r., godz. 13.00):

https://drive.google.com/file/d/1PohJTMIBlL5ZZO4jRhB4Xhn4WR5gL1JL/view?fbclid=IwAR3gr4kt7KmVZLAO_YV_RFfboMBe_sv_AoIgXqrye0tzEA5A75bquku-Hzk

 

A jeżeli zaliczyłeś/zaliczyłaś tylko jedną, dwie, a może jeszcze żadnej aktywności, to nasza rada jest taka:

- zakładaj buty i przebiegnij lub przemaszeruj dowolny dystans, w dowolnym czasie, z szóstką w tle

- odgrzeb zakurzony już rower z piwnicy, jeśli nie masz – pożycz od sąsiada, albo wsiądź na rowerek mechaniczny - i przejedź dowolny dystans, w dowolnym czasie, również z szóstką w tle

- zabierz szorty, strój, ręcznik, nie zapomnij o czapce i rękawiczkach, i śmigaj nad jezioro – możesz dołączyć do Stargardzkiego Klub Morsów Miedwianie jeszcze dziś o 15.30 lub jutro o 11.30 (przy amfiteatrze w Morzyczynie). Możesz też popływać w przydomowym basenie (jeśli jeszcze masz), a w ostateczności wziąć lodowaty prysznic w wannie (tylko, żeby na zdjęciu nie unosiła się para i pamiętajcie o choćby skąpym nakryciu, bo fotki trafią do zbiorczej galerii).

 

Potwierdzenia przesyłajcie nam na adres: sport@osir.stargard.pl lub wrzucajcie jako posty na wydarzeniu FB: Stargardzki Triathlon Mikołajkowy (link: https://www.facebook.com/events/4019687791549997). Nie dodawajcie postów tylko u siebie na tablicach, bo nie jesteśmy w stanie ich odszukać i zweryfikować.

 

Dla osób, które zaliczą wszystkie trzy aktywności, czeka cały kompletny medal-statuetka, a także niebanalna niespodzianka, którą ujawnimy już po zakończeniu naszej zabawy, czyli w poniedziałek.