Aktualności
Następny
Poprzedni
21-12-2020

Triathlon Mikołajkowy - dziękujemy i gratulujemy!

Dziękujemy Wam za udział i przeogromnie gratulujemy ukończonych wyzwań. Dla niektórych Stargardzki Triathlon Mikołajkowy był okazją do powrotu do biegania, inni kręcili kolejne dziesiątki kilometrów na rowerze, a jeszcze inni przełamali się, wchodząc do lodowatej wody. Dla wszystkich Was, razem i z osobna, wielkie ukłony! Duma i satysfakcja napawają nas tym bardziej, że tak chętnie przyłączyliście się do tego wydarzenia. W sumie udział wzięło ponad 100 osób, z czego większość zdecydowała się na zaliczenie wszystkich trzech triathlonowych etapów.

 

Poniżej przedstawiamy listę zweryfikowanych osób i ukończonych konkurencji. W przypadku jakichkolwiek braków lub błędów, prosimy o informację zwrotną (w komentarzu pod postem, wiadomości prywatnej lub mailowo na adres: sport@osir.stargard.pl).

 

Lista finiszerów:

https://drive.google.com/file/d/1Hmfug0v4Pwv9FikkUiaSUFbdl_k5lSLA/view?usp=sharing

 

Pamiątkowe statuetki będą od jutra (tj. wtorek) do odbioru w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady 1. Biuro znajduje się z lewej strony, spoglądając od strony parkingu głównego. Zapraszamy w godzinach 7.00-15.00. W Wigilię (czwartek) obiekt będzie nieczynny.