Aktualności
Następny
Poprzedni
22-12-2020

Statuetki są do odbioru!

Możecie już odbierać statuetki za udział w Stargardzkim Triathlonie Mikołajkowym. Sklasyfikowano łącznie 109 osób, z czego 65 osób zaliczyło wszystkie trzy konkurencje. Kolejnych 9 osób wybrało dwie z trzech aktywności. Pozostali (35) zdecydowali się albo na sam bieg, albo sam rower lub tylko morsowanie. Cieszymy się, że tak chętnie przyłączyliście się do tej inicjatywy.

 

Dla wszystkich przygotowaliśmy pamiątkowe statuetki, z grafiką nawiązującą do naszego wydarzenia. Możne je odbierać w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady 1. Biuro znajduje się z lewej strony, spoglądając od strony parkingu głównego. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. W Wigilię (czwartek) obiekt będzie nieczynny.

 

Lista finiszerów:

https://drive.google.com/file/d/1Hmfug0v4Pwv9FikkUiaSUFbdl_k5lSLA/view?usp=sharing

 

Ponadto, wciąż wydawane są medale za poprzednie nasze, tegoroczne wydarzenia wirtualne. Mowa o Biegu Forsycji, Teście Coopera czy Biegu „Stargard dla Niepodległej”.

 

Na zdjęciu jeden z uczestników Stargardzkiego Triathlonu Mikołajkowego, Arkadiusz Sołtysiński, który zaliczył wszystkie trzy wyzwania.