Aktualności
Następny
Poprzedni
28-01-2021

Gramy dla WOŚP – zapowiedź video

Wspólnie ze Stargardzkim Związkiem Weteranów Lekkiej Atletyki i grupą „Stargard. Ja się nie ścigam” zachęcamy Was do indywidualnej aktywności. W niedzielę odbędzie się 5. Bieg dla Orkiestry, z którego dochód w całości zostanie przekazany stargardzkiemu sztabowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/323586375591832

 

31 stycznia w godz. 10.00-16.00 każdy chętny może pokonać wybrany przez siebie dystans, na wybranej przez siebie trasie w okolicach Parku Chrobrego i Starego Miasta. Centralny punkt znajdować się będzie w pobliżu Teatru Letniego. Po biegu należy przedstawić obecnym na miejscu przedstawicielom organizatora potwierdzenie pokonania swojej aktywności. Miło byłoby też uwiecznić siebie na zdjęciach.

Wydarzenie to jest dedykowane osobom indywidualnie uprawiającym sport i nie ma charakteru rywalizacji. Dlatego apelujemy, aby pojawiać się na starcie i biegać indywidualnie lub w grupach maksymalnie do 5 osób. Należy też przestrzegać podstawowych zasad reżimu sanitarnego.

Udział w wydarzeniu jest możliwy przy jednoczesnym podarowaniu "cegiełki" do puszki WOSP w minimalnej kwocie 25 zł. Puszka i wolontariusze z ramienia OSiR będą obecni w wyznaczonych godzinach przy Teatrze Letnim w Parku Chrobrego. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy numer startowy, serduszko WOŚP oraz medal uczestnictwa.

 

Pliki do pobrania: