Aktualności
Następny
Poprzedni
07-07-2021

Zapraszamy na Szarżę Ułańską! Zapisy przedłużone!

Przedłużyliśmy elektroniczną rejestrację do 3. edycji naszego „stargardzkiego Runmageddonu”. Szarża Ułańska, bo o tej imprezie mowa, odbędzie się w sobotę. Start o 10.00.

 

Jest to bieg inny niż wszystkie. Do pokonania na około 6-kilometrowym dystansie są przeszkody naturalne i specjalnie przygotowane przez organizatorów (m.in. rów z wodą, 1,5-metrowa ściana, skok przez BWP-1, czołganie pod Rosomakiem, skok na i ze Stara, bieg po oponach, równoważnia, czołganie pod drutem kolczastym, tunel podziemny, a także basen z wodą i pianą).

Najlepsi w kategorii kobiet i mężczyzn zdobędą pamiątkowe statuetki i zestawy nagród. A rywalizacja o podium w dwóch poprzednich edycjach była naprawdę fascynująca. Zabawa również – co widać po zdjęciach. Wszyscy uczestnicy otrzymają natomiast pamiątkowe medale, jak na poniższej grafice.

Więcej informacji, regulamin i zapisy na stronie www.aktywnystargard.pl Formularz zgłoszeniowy jest otwarty do środy włącznie. W dniu biegu zapisy będą możliwe, ale tylko w przypadku wolnych miejsc (od godz. 8.00).więcej zdjęć