Aktualności
Następny
Poprzedni
14-07-2021

Podsumowanie „Rowerowej Stolicy Polski”

Oficjalnie zakończyliśmy tegoroczną akcję, w ramach której Stargard zajął 6. miejsce w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W piątkowej dekoracji uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z dwudziestu czołowych miejsc w rankingach kobiet i mężczyzn. Nagrody wręczał zastępca prezydenta miasta, Piotr Mync.

 

Rywalizacja, w której Stargard był debiutantem zyskała wiele zwolenników. To dobry prognostyk przed przyszłoroczną akcją. Aż żal, że to już koniec i na kolejną rywalizację musimy czekać 11 miesięcy… Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do znakomitego, 6. miejsca dla Stargardu! Debiut jak marzenie!

Na zdjęciach nagrodzone dziś osoby z najwyższą liczbą kilometrów. Gratulujemy! A po więcej zdjęć zapraszamy na stronę https://www.facebook.com/StargardRowerowaStolicaPolski a także pod poniżej zamieszczone linki.

 

Uwaga! Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły uczestniczyć w zakończeniu rywalizacji, zapraszamy po odbiór pakietów z nagrodami do biura w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady 1 (lewe wejście, patrząc od strony parkingu), od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Kobiety: Angelika Dulińska, Kamila Zegadło, Karolina Jahnz, Anna Wróbel. Mężczyźni: Edward Gwozda, Artur Szczerba, Ireneusz Owczarek, Sławomir Ł., Krzysztof Walczak

 

Korzystając z okazji dziękujemy firmie IGMA - Grawer/Reklama, znajdującej się na ul. Wieniawskiego za profesjonalizm, doświadczenie i ekspresowe realizacje. Polecamy jak najbardziej! Tylko w ostatnim tygodniu przygotowywali dla nas statuetki i medale na zakończenie akcji „Stargard - Rowerowa Stolica Polski”, a także na 3. edycję Szarży Ułańskiej.

 

Zachodniopomorska Telewizja – materiał filmowy

 

Stargardzka.pl

 

e-stargard.pl

 

Stargard Nasze Miastowięcej zdjęć