Aktualności
Następny
Poprzedni
25-11-2021

Stargardzki Triathlon Mikołajkowy – regulamin i zapisy

Zapraszamy na pierwszą z naszych dwóch grudniowych imprez sportowo-rekreacyjnych. Mowa o Stargardzkim Triathlonie Mikołajkowym, który zaplanowaliśmy na 12 grudnia.

 

Impreza ta to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy. Wtedy, biorąc pod uwagę obostrzenia, impreza miała charakter hybrydowy. Teraz planujemy przeprowadzić ją w całości stacjonarnie. Jak? Otóż zaczynamy grupowym przejazdem rowerowym ze Stargardu (z parkingu byłego marketu Tesco), do amfiteatru w Morzyczynie. Tam rowery odstawiamy na bok i biegamy (chodzimy, maszerujemy z kijkami) po wyznaczonej trasie. Trzecią konkurencją, tzw. wisienką na torcie, będzie wspólna kąpiel.

 

Impreza nie ma charakteru sportowego, a bardziej rekreacyjno-zabawowego. Chcemy, aby była to fajnie spędzona niedziela, w gronie rodziny, znajomych, przyjaciół ze środowiska sportowego. Dlatego też imprezie przyświecać będzie idea przyjaźni. Będą gry i zabawy, quiz z nagrodami, poczęstunek oraz wspólne ognisko. W dodatku, dla uczestników przygotowane są pakiety startowe (m.in. z czapką Mikołaja i batonem energetycznym), a na mecie pamiątkowe medale i kalendarze na 2022 rok.

 

W imprezie wspierają nas członkowie Stargardzkiego Klubu Morsów Miedwianie oraz stowarzyszenia „Stargard na Rowery”.

 

Regulamin, zapisy oraz aktualna lista startowa są na stronie www.aktywnystargard.pl I uwaga! Nie trzeba się rejestrować ani logować, aby dokonać zgłoszenia. Wystarczy przejść do formularza zgłoszeniowego imprezy, klikając na powyższej stronie „Dalej”. Po dokonaniu zgłoszenia, należy w ciągu 3 dni dokonać przelewu opłaty startowej.