Aktualności
Następny
Poprzedni
25-11-2021

Memoriał Władysława Wojtakajtisa – regulamin i zapisy

To druga nasza sportowa propozycja na grudzień. 18 grudnia odbędzie się 5. edycja Mistrzostw Stargardu Masters w pływaniu, bardziej znanych jako Memoriał Władysława Wojtakajtisa.

 

Zawody odbędą się, tak jak w 2019 roku, na pływalni w Szkole Podstawowej nr 11. W ubiegłym roku nie dane nam było rywalizować, więc liczymy, że teraz chętnych do startu nie zabraknie. A do wyboru są dwie konkurencje indywidualne, ponadto można wystartować w dwóch konkurencjach dodatkowych, w tym m.in. w symbolicznej „sztafecie dla Kajtka” (30x50m).

 

Zachęcamy do udziału miłośników pływania ze Stargardu, ale też z całego regionu. Przygotowaliśmy pakiety startowe z niespodziankami, medale, dyplomy, statuetki, a także poczęstunek w iście świątecznym klimacie. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będą licencjonowani sędziowie oraz ratownicy. Swoją obecnością zaszczycą nas również olimpijczycy z naszego regionu.

 

Impreza organizowana jest przy współudziale Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej oraz Stargardzkiego Klubu Olimpijczyka.

 

Regulamin, zapisy oraz aktualna lista startowa są na stronie www.aktywnystargard.pl I uwaga! Nie trzeba się rejestrować ani logować, aby dokonać zgłoszenia. Wystarczy przejść do formularza zgłoszeniowego imprezy, klikając na powyższej stronie „Dalej”. Po dokonaniu zgłoszenia, należy w ciągu 3 dni dokonać przelewu opłaty startowej.