Aktualności
Następny
Poprzedni
08-02-2018

Przedszkoliada Tour 2018 - Stargard

W najbliższą sobotę - 10 lutego, w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pierwszej Brygady 1 w Stargardzie odbędzie się impreza w ramach Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018, czyli jednej z sześćdziesięciu imprez w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków. Impreza odbywa się w dwóch turach, z których I tura rozpocznie się o godz. 9.30, a II tura o godz. 13.30. 

W imprezie weźmie udział około 600 przedszkolaków z 26 przedszkoli ze Stargardu, Pyrzyc, Lipian, Zieleniewa, Kobylanki i Gogolewa. Dzieci będą dopingowane przez zorganizowane grupy rodziców i bliskich, którzy tradycyjnie już licznie zapełnią trybuny hali OSiR.

W przeprowadzeniu imprez poza Instruktorami Przedszkoliada.pl pomogą sportowcy z lokalnych klubów partnerskich Przedszkoliada.pl, w tym piłkarze drugoligowych Błękitnych Stargard, lidera pierwszej ligi koszykarzy Spójni Stargard, oraz lidera siatkarskiej II ligi kobiet Spójni Stargard. Tradycyjnie już podczas imprezy przedszkolakom będą towarzyszyły instruktorki fitness Ośrodka Sportu i Rekreacji. 

Specjalne atrakcje dla Aktywnych Przedszkolaków atrakcje przygotowali partnerzy Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 - Herlitz, Pelikan i Stora Enso. 

Dodatkowe stacje przygotowują: współorganizator - Ośrodek Sporu i Rekreacji oraz partner - Województwo Zachodniopomorskie. Ponadto, studio specjalne realizuje Radio Stargard, które od 13.30 przeprowadzi audycję live z imprezy.

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. 

 

Impreza współorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Stargard 

Partnerzy: Miasto Stargard, Decathlon, Kino Helios, TVP 3 Szczecin, Twoje Radio, OSIR Stargard.