Fotogaleria

Rozdaliśmy bilety!

Turniej Mistrzów, który odbył się w niedzielę, był preludium do wielkiego sportowego wydarzenia, jakie będzie miało miejsce 10 lutego. To właśnie wtedy miłośnicy piłki halowej i nie tylko zobaczą pojedynek reprezentacji Polski i Rosji w futsalu. Przy okazji niedzielnego turnieju zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były wejściówki na to spotkanie.

W konkursie można było spróbować swoich piłkarskich umiejętności. Konkurencje polegały na strzelaniu z połowy boiska do pustej bramki. Niby nic trudnego, ale… Za pierwszym podejściem należało to zrobić, strzelając piętką i będąc odwróconym. A za drugim - z zasłoniętymi oczami. Nie dla wszystkich były to wykonalne próby. Dodatkowym zadaniem było trafienie z kilku metrów w słupek lub poprzeczkę. Z dziewięciu osób, pozostały trzy, które nagrodziliśmy biletami. Największe owacje otrzymał mały Janek, przy strzale którego nawet bramka się ożywiła…

Konkursy z nagrodami przygotowało tego samego dnia również Radio Stargard, w którym mogliśmy posłuchać rozmowy o stargardzkiej lidze HALP i samym Turnieju Mistrzów. Ale to wszystko to tylko przedsmak tego, co czeka nas 10 lutego. Swój przyjazd w licznym gronie zapowiedzieli już też (i kupili bilety) przyszli (trzymamy kciuki!) rekordziści Guinnessa z Drawska Pomorskiego i Złocieńca.

Przypominamy, że bilety są wciąż do nabycia w recepcjach Hotelu 104, Pływalni OSiR i w Biurze Obiektów Sportowych w Hali OSiR. Idą jak świeże bułeczki, a ich liczba – pamiętajmy – jest ograniczona. Już dziś zapraszamy na niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych roku 2015 w Stargardzie.