Fotogaleria

Momentami było gorąco…

Dwudniowe Otwarte Mistrzostwa Polski Gold Team w brazylijskim jiu-jitsu już za nami. Śmiało można mówić o wysokim poziomie sportowym. W hali OSiR rywalizowało około 100 dzieci w wieku od 4 do 15 lat oraz prawie 200-osobowa grupa juniorów i seniorów. Wśród startujących nie zabrakło również dziewcząt oraz kobiet, których pojedynki były nie mniej emocjonujące.

W zawodach wystąpili przedstawiciele kilkunastu klubów z całej Polski, m.in. z Polic, Szczecina, Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego, Sulechowa, Kołobrzegu, Koszalina, Słupska czy Gryfina. Stargard reprezentowali młodzi i starsi adepci sportów walki z klubu Valiant Gold Team – głównego organizatora imprezy. Współorganizatorem był OSiR Stargard, a patronat objął prezydent miasta. Nagrody i medale, prócz Grzegorza Szatkowskiego z VGT, wręczała również prezes OSiR Beata Radziszewska.

W sumie na trzech rozstawionych matach rywalizowano przez ponad 15 godzin. Wielokrotnie byliśmy świadkami bardzo widowiskowych walk. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć Grzegorza Pajora z tych zawodów. Dodatkowa porcja zdjęć w wykonaniu Rafała Nartowskiego dostępna jest na jego Facebookowym profilu pod adresem: