Fotogaleria

Mega obroniła tytuł!

Mega drugi raz z rzędu wygrała rozgrywki SLAK. Drugie miejsce przypadło Petardzie, a trzecie - tak jak rok temu - Frassati. Najbardziej pokrzywdzeni mogą czuć się gracze Maximo, którzy byli najlepsi w sezonie zasadniczym, a ostatecznie zajęli dopiero 4. lokatę.

W sobotę odbyły się dwa ostatnie mecze sezonu. W spotkaniu o 3. miejsce Frassati pokonało Maximo 46:45, choć jeszcze w czwartej kwarcie przegrywało różnicą 10 (!) oczek. Drużyna powtórzyła tym samym wynik z ubiegłego roku, kiedy uplasowała się tuż za finalistami. Swój sukces zdublowała także Mega, która – podobnie jak przed rokiem – została zwycięzcą. Tym razem pokonała w finale Metalika Petardę 49:41, prowadząc przez całe spotkanie.

Po zakończeniu finałowych spotkań, tradycyjnie uhonorowano wyróżniających się zawodników. MVP sezonu został Sławomir Pankiewicz, najlepszym strzelcem był Grzegorz Terlikowski, a najwyższy ranking evaluation w jednym meczu to dzieło Macieja Rąbka. Koszykarzy nagradzali prezydent Sławomir Pajor i jego najbliżsi współpracownicy w osobach Rafała Zająca i Ewy Sowy, dyrektor MOS Tadeusz Gutowski, a także prezes OSiR Beata Radziszewska i wiceprezes Ireneusz Ziembicki.

Szczegółowe informacje na temat wyróżnień indywidualnych można znaleźć na stronie http://slak.pl/aktualnosci,nagrody-dla-najlepszych,461.html Zachęcamy również do oglądania zdjęć z obu sobotnich spotkań oraz z ceremonii zakończenia rozgrywek.