Fotogaleria

Błękitni gościnni

Najlepszy z trzech zespołów Błękitnych Stargard zajął w sobotnim turnieju rocznika 2007 3. miejsce. Przed naszymi zawodnikami znaleźli się w klasyfikacji końcowej rywale z SALOS-u Szczecin (2. miejsce) i zwycięzcy z Football Academy Szczecin. 

Turniej „Błękit Cup” odbywał się pod patronatem prezydenta miasta. Wystąpiło w nim 10 drużyn, w tym trzy ze Stargardu. Nie zabrakło przedstawicieli klubów z całej Polski, m.in. z Gorzowa czy Zielonej Góry. Ci ostatni otrzymali nagrodę fair play. Drużyny Błękitnych – dodajmy – poprowadzili w turnieju szkoleniowcy tego rocznika, czyli Andrzej Ziętkowski i Maciej Więcek.

Ośrodek Sportu i Rekreacji był jednym ze sponsorów tego wydarzenia. Nagrody wręczała prezes Beata Radziszewska. Z kolei główne trofeum piłkarze FA Szczecin odebrali z rąk zastępcy prezydenta, Rafała Zająca.

W niedzielę, 17 stycznia w hali OSiR kolejny z kilku zaplanowanych tej zimy turniejów piłkarskich. Zagrają chłopcy z rocznika 2006, a gospodarzem będzie Akademia Piłkarska Smyk, prowadzona przez Mateusza Rzepeckiego.