Fotogaleria

16. edycja HALP

Ośrodek Sportu i Rekreacji podsumował 16. edycję Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, odbywającej się pod patronatem prezydenta miasta. Oficjalne zakończenie odbyło się w piątek w sali konferencyjnej Hotelu 104. 

Mecze 16. edycji rozgrywane były w ramach dwóch powiększonych lig. Rozegrano 178 spotkań, w których strzelono 1226 goli. Do rozgrywek zgłoszonych było 342 graczy. Tytuł mistrzowski wywalczyła Nauka Jazdy Rondo, która przerwała hegemonię Klinkieru Grzelak (ostatecznie 2. miejsce). Na podium uplasowali się jeszcze zawodnicy Avivy Zjednoczonych. 

W piątek nagrodzono startujące drużyny oraz wyróżnionych zawodników. Prezes OSiR Beata Radziszewska wręczyła puchary, dyplomy, vouchery na zakupy w sklepie sportowym oraz karnety i wejściówki do groty solnej, na basen i siłownię OSiR. Mistrzowie odebrali ponadto pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe w postaci markowych toreb sportowych. 

W klasyfikacjach indywidualnych brylowali: Krzysztof Madejak, Michał Kruszyński, Filip Paluszkiewicz, Jacek Skórka, Konrad Krukowski i Mateusz Klupp. Nagrodę specjalną – dla bohatera meczu o mistrzostwo – odebrał ponadto Paweł Duda.

Dziękujemy uczestnikom za kilka miesięcy sportowej rywalizacji i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji. Jednocześnie zachęcamy do oglądania zdjęć z piątkowego zakończenia.