Fotogaleria

Modernizacji stadionu ciąg dalszy

Dziś, przy pięknej, słonecznej pogodzie, w plenerowej scenerii, odbyło się podpisanie umowy na modernizację zaplecza socjalnego Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej 1 w Stargardzie. Umowę podpisali ze strony Zamawiającego: Beata Radziszewska – Prezes Zarządu Ośrodka Sportu i Rekreacji Stargard Sp. z o.o.,  a po stronie Wykonawcy: Wojciech Gryczka -  Właściciel Firmy Handlowo- Usługowej „GEKO” z Mierzyna.

To kontynuacja prac na tym obiekcie, zapoczątkowanych kilkanaście miesięcy temu.

Przypomnijmy. W ramach I i II etapu wykonano nową nawierzchnię poliuretanową na bieżni oraz na skoczniach i rozbiegach. Wykonawcą robót była firma GretaSport z Dąbrowy Górniczej. Teraz przyszedł czas na kolejne dwa etapy modernizacji. W ramach tzw. III etapu wykonany zostanie remont pomieszczeń socjalnych, biurowych i obsługi zawodów oraz usunięcie przecieków do pomieszczeń magazynowych. Odnowione zostaną nie tylko pomieszczenia czy szatnie, ale także kotłownia znajdująca się na parterze. W międzyczasie trwać będą roboty związane z modernizacją infrastruktury elektrycznej i teletechnicznej na stadionie (IV etap).

Dokumentację projektową przygotowało Biuro Projektów Art-Projekt Sp. z o.o., natomiast wykonawcą została – wyłoniona w trzecim przetargu nieograniczonym – Firma Handlowo-Usługowa GEKO, z siedzibą w Mierzynie. Prace rozpoczną się w ciągu kilku najbliższych dni, a zakończą w drugiej połowie października. Wartość inwestycji to 1 450 682,02 zł brutto, której część stanowią środki z Ministerstwa Sportu i Turystyki.