Fotogaleria

Wyłoniliśmy najlepsze sztafety

Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował na stadionie lekkoatletycznym im. dra Jerzego Cieśli Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Rywalizowały dzieci z podstawówek i szkół ponadpodstawowych. 

W Igrzyskach Dzieci (uczniowie z rocznika 2007 i młodsi) triumfowały dziewczęta z SP 1 (przed SP 3 i SP 4) oraz chłopcy z SP 3 (przed SP 1 i SP 4). W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005/2006) mieliśmy dublet. Zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt najlepsza była Szkoła Podstawowa nr 4. Z kolei podium w obu kategoriach przypadło SP 5 (drugie miejsca) i SP 3 (miejsca trzecie). W Licealiadzie (rocznik 2000 i młodsze) wygrały dziewczęta z II LO, wyprzedzając I LO i ZS 2, natomiast rywalizację chłopców zwyciężyli uczniowie ZS 2 (przed ZS 1 i II LO).

Wszystkie zwycięskie zespoły będą reprezentować powiat stargardzki w finale wojewódzkim, który odbędzie się 23 października (środa) w Tychowie (powiat białogardzki). A szczegółowe wyniki Mistrzostw Powiatu możecie znaleźć na stronie sport.osir.stargard.pl