Fotogaleria

"Królowie sportu" w obiektywie

Chwile radości, szczęścia i zachwytu towarzyszyły sobotniej rywalizacji w ramach Dnia z „królową sportu”. Stargardzianie, niczym prawdziwi lekkoatleci, wzięli udział w biegowym Teście Coopera oraz trójboju. Zwłaszcza te ostatnie zawody wzbudziły duże zadowolenie wśród uczestników.

W 12-minutowym teście kondycji wzięły udział 34 osoby (kilka kolejnych wykonało aktywność wirtualnie). Każdy ze startujących otrzymał pamiątkowy medal. Natomiast do trójboju przystąpiło 20 osób, w tym 8 kobiet i 12 mężczyzn. Każda z osób sprawdziła się w rzucie młotem i rzucie ciężarkiem, a i skok w dal – z pozoru łatwy – też za sprawą dodatkowej przeszkody sprawił trochę problemów. Prawidłowe wykonanie poszczególnych konkurencji prezentowali zawodnicy klubu LLKS Pomorze. Ostatecznie w kategorii kobiet zwyciężyła Blanka Lachowicz, druga była Alicja Klińska, a trzecia – Monika Chodak. Z kolei w rywalizacji mężczyzn numerem jeden był Grzegorz Komisarczyk, na 2. pozycji uplasował się Tomasz Wilk, a na trzeciej – Franciszek Moroz. Pierwsze trójki zostały uhonorowane dyplomami i nagrodami rzeczowymi, natomiast każdy ze startujących otrzymał bezpłatną wejściówkę na zajęcia OSiR.

Popołudnie to już fitness z udziałem trzech naszych instruktorek – Klaudii, Marty i Blanki. Choć pogoda była tego dnia pochmurna, rześkie powietrze sprzyjało ćwiczeniom. Szkoda, że tylko kilkanaście osób zdecydowało się przyjść tego dnia do Teatru Letniego…