Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Bieg Tropem Wilczym - pytania i odpowiedzi

04.03.2023 10:00

Publikujemy najważniejsze zagadnienia związane z wydarzeniem.

 

Gdzie i w jakich godzinach odbywa się wydarzenie?

Wydarzenie odbywa się w Parku Stefana Batorego w Stargardzie. Bieganie rozpoczynamy o 11.30. W planie są cztery starty, w kolejności: 196,3 m (godz. 11.30), 963 m (godz. 11.40), 1963 m (godz. 12.00) i 5 km (godz. 12.30).

 

Kiedy i gdzie można odbierać pakiety startowe?

Pakiety startowe będą wydawane w sobotę w godz. 13.00-16.00 w holu głównym pływalni AquaStar (ul. Szczecińska 35) oraz w dniu imprezy, w Parku Stefana Batorego w godz. 10.00-11.00. Pakiety, które nie zostaną odebrane w niedzielę do godz. 11.00 trafią do wolnej puli organizatora i będą przeznaczone dla innych, chętnych uczestników.

 

Co należy zrobić w biurze zawodów?

W pierwszej kolejności wypełniamy czytelnie oświadczenie uczestnika (w przypadku osób niepełnoletnich – wypełnia rodzic/opiekun prawny). Następnie wybieramy rozmiar koszulki (według dostępności) oraz odbieramy kompletny pakiet startowy wraz numerem z chipem (chipy obowiązują w biegach na 1963 m i 5 km).

 

Co zawiera pakiet startowy?

W pakietach startowych znajduje się numer wraz z chipem (chipy obowiązują w biegach na 1963 m i 5 km), okolicznościowa koszulka z wizerunkiem Żołnierzy Wyklętych, publikacja książkowa Instytutu Pamięci Narodowej oraz kupon do pobrania darmowego audiobooka „Szukając Inki”. A wszystko to w papierowej torbie, dedykowanej XI edycji wydarzenia.

 

Czy będzie możliwość zgłoszenia w biurze zawodów?

Tak, ale tylko do wyczerpania wyznaczonych limitów miejsc.

 

Gdzie można zobaczyć listę startową?

Lista startowa dostępna jest na stronie www.osir.stargard.pl lub w panelu z zapisami: www.e-gepard.eu/show-contest/1260 Lista startowa będzie też dostępna w biurze zawodów.

 

Czy przewidywane są medale dla startujących?

Tak, przygotowaliśmy 200 medali – tyle, ile wynosi limit uczestników. Ponadto w biegach dzieci (196,3 m i 963 m) każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.

 

Czy przewidywane są dodatkowe nagrody dla uczestników?

Tak, nagrodzimy statuetkami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi kobiety i mężczyzn, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w biegach na 1963 m i 5 km.

 

Czy przewidywany jest poczęstunek?

Do dyspozycji uczestników w biurze zawodów będą: woda oraz ciepłe napoje (kawa, herbata). Po biegach będzie możliwość skosztowania wojskowej grochówki, a dzieci otrzymają słodki poczęstunek.

 

Czy będzie depozyt?

Nie przewidujemy depozytu, ale w razie nagłej konieczności będzie można pozostawić swoje rzeczy w biurze zawodów. Przedmioty o znacznej wartości nie będą przyjmowane.

 

Czy będzie dostępny parking?

W pobliżu miejsca zawodów znajdują się miejsca postojowe. Duży, ogólnodostępny parking znajduje się też przy pobliskim markecie Kaufland.

 

Czy podczas zawodów będzie obsługa medyczna?

Tak, zgodnie z regulaminem zapewniamy obsługę medyczną.

 

Czy będzie dostępna fotorelacja z wydarzenia?

Tak, obsługę fotograficzną powierzyliśmy Show Foto. Podczas wydarzenia będą też obecni przedstawiciele lokalnych mediów.